Daugaviņš gūst vārtus un piespēlē, Torpedo uzvar HK Sochi

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas mačā guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, kas palīdzēja viņa Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izcīnīt uzvaru.

Torpedo izbraukumā ar 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) pieveica Soči vienību. Tieši Daugaviņš atklāja šī mača rezultātu, kad viņš vairākumā 13.minūtē palika nepamanīts kreisajā vārtu stūrī un netraucēti raidīja ripu vārtos. Savukārt nepilnas četras minūtes vēlāk jau 2:0 panāca Kirils Vorobjovs, kuram rezultatīvi piespēlēja tieši latvietis.

Vienīgos vārtus šajā mačā Soči guva trešās trešdaļas pēdējā minūtē, kad atzīmējās kanādietis Ēriks O’Dels.

Daugaviņš šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Hokejists arī uzvarēja trīs no četriem iemetieniem, bloķēja vienu raidījumu un pielietoja divus spēka paņēmienus. Daugaviņš šosezon 23 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.