Daugaviņam rezultatīva piespēle mazākumā; Torpedo zaudē Bārtuļa Admiral

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš otrdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izbraukumā ar 2:5 (0:1, 2:3, 0:1) piekāpās latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral.

Tādējādi otrdien tika pārtraukta Torpedo četru uzvaru sērija. Šī mača laikā Admiral pamanījās izvirzīties vadībā ar 4:0, kad pirmajā trešdaļā vārtus guva Viktors Aleksandrovs, bet otrajā izcēlās Vadims Krasnoslobodcevs, Samvels Mnacjans un Mihails Fisenko. Tiesa, otrā perioda beigās Torpedo īsā laikā guva divus vārtus, kad ripas mājinieku vārtos raidīja Kārters Eštons un Dmitrijs Sjomins, kurš turklāt to paveica mazākumā un kuram rezultatīvu piespēli veica Daugaviņš.

Noslēdzošajā trešdaļā Ņižņijnovgorodas komanda tā arī nespēja atspēlēties, turklāt priekšpēdējā minūtē piektos vārtus tās tukšajā “būrī” raidīja Aleksandrs Gorškovs. Uzvarētāju sastāvā Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 23 minūtes un 39 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā. Pa šo laiku latvietis izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem, diviem bloķētiem raidījumiem un vienu spēka paņēmienu.

Savukārt Daugaviņš nospēlēja 21 minūti un 50 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks vienībā, izpildīja vienu metienu, uzvarēja trīs no četriem iemetieniem un bloķēja divus pretinieku raidījumus. Daugaviņš šosezon 14 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.