Daugaviņam divas piespēles Torpedo uzvarā par Kunlun Red Star

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sestdien atdeva divas rezultatīvas piespēles, sekmējot Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētās Ņižņijnovgorodas Torpedo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas spēlē Ķīnā.

Šanhajā notikušajā mačā Torpedo ar 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) uzvarēja Pekinas Kuņluņ Red Star komandas hokejistus, tiekot pie otrā panākuma pēc kārtas un astotās uzvaras pēdējos desmit mačos.

Daugaviņš partneriem asistēja Torpedo otro un trešo vārtu guvumā. Sākotnēji spēles teksta tiešraidē latvietim tika pierakstīts arī Torpedo ceturtais vārtu guvums, taču vēlāk tika veikts labojums un vārti ieskaitīti Jevgēņijam Gračovam.

Torpedo rezultātu atklāja piektajā minūtē pēc Vjačeslava Kuļomina metiena, bet vēl pēc astoņām minūtēm Nikolajs Žerdevs, kuram asistēja Daugaviņš, pārsvaru dubultoja.

Otrā perioda sākumā Sems Lofkvists pēc vēl vienas Daugaviņa piespēles panāca 3:0 viesu labā, taču tad Pekinas klubs divas ripas atspēlēja, jo nepilnas minūtes laikā precīzi bija Damjēns Flerī un Brets Belmors. Tomēr vadību Torpedo neatdeva, jo trešā perioda 24.sekundē Gračovs guva ceturtos vārtus, bet atlikušajā laikā viesi vadību nosargāja.

Daugaviņš spēlēja 27 minūtes un piecas sekundes, kas bija ilgākais laiks komandā. Viņš reizi meta pa vārtiem, uzvarēja divos no četriem iemetieniem un reizi komandai nopelnīja skaitlisko vairākumu.

Šosezon uzbrucējs 16 KHL spēlēs ir guvis piecus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles. Daugaviņš ir šīs sezonas Torpedo labākais snaiperis un ar 12 rezultativitātes punktiem dala pirmo vietu komandas labāko sarakstā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.