1 komentārs
Cipuļa un Sprukta vārti palīdz “Kurbadam” ar uzvaru sākt Kontinentālā kausa izcīņu

Iepriekšējās sezonas Latvijas čempione hokejā “Kurbads” komanda piektdien Rumbulā Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas turnīra pirmajā spēlē ar 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) apspēlēja Polijas komandu “Tychy”.

Latvijas komandas labā pa vārtiem guva valstsvienībā ilgus gadus spēlējušie Mārtiņš Cipulis un Jānis Sprukts, kā arī Martins Lavrovs, Gatis Gricinskis un Sandis Zolmanis.

Mačs iesākās diezgan līdzvērtīgā cīņā, bet 16.minūtē mājiniekiem izdevās atklāt rezultātu, kad precīzs bija Cipulis. Spēles turpinājumā mājiniekiem jau piederēja nedaudz izteiktāks pārsvars, kas vainagojās ar diviem gūtiem vārtiem. 32.minūtē vairākumu izmantoja pieredzējušais Jānis Sprukts, bet dažas minūtes vēlāk Lavrovs panāca jau 3:0.

Savukārt noslēdzošās trešdaļas sākumā “Tychy” vienībai bija lieliska iespēja vienus vārtus atgūt, bet “bullīti” nerealizēja Filips Komorskis. Uzreiz pēc tam “Kurbads” vienībai pēc poļu komandas uzbrukuma izdevās radīt prettriecienu, izgājienu “divi pret viens” izmantojot Gricinskim.

Mača noslēgumā Polijas komanda jau izskatījās padevusies, kas rezultējās vēl vienos vārtos, ripu pretinieku “cietoksnī” raidot Zolmanim. Tomēr pēc šāda pavērsiena “Tychy” atguvās un īsā laikā guva divus vārtus pēc kārtas.

Tiesa, ne uz ko vairāk pretinieki nebija spējīgi, turklāt viņu cerības ievērojami iedragāja spēles beigās sapelnītie noraidījumi.

Tikmēr B apakšgrupas pirmajā mačā piektdien Ukrainas komanda “Donbass” ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) apspēlēja “Narva” vienību no Igaunijas.

Sestdien “Kurbads” spēkosies ar “Donbass” hokejistiem, bet svētdien tiksies ar “Narva” komandu.

TOP komentāri

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.