Bļugers ar gūtiem vārtiem sekmē komandas uzvaru AHL spēlē

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien guva vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, palīdzēdams Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komandai izcīnīt uzvaru.

“Penguins” savā laukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pārspēja Hēršijas “Bears”, kuras pieteikumā šoreiz nebija aizsarga Kristofera Binduļa. Bļugers ar vārtu guvumu izcēlās otrā perioda 17.minūtē, kad panāca izlīdzinājumu 1:1. Viņam šajā spēlē divi metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +1. Šosezon Bļugers septiņās spēlēs guvis divus vārtus, veicis divas rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +3.

Citā AHL mačā zaudējumu cieta latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda”, kas savā laukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Sanantonio “Rampage”. Balcers šajā mačā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvijas uzbrucējam šajā sezonā septiņās spēlēs vieni gūti vārti, četras rezultatīvas piespēles un negatīvs lietderības koeficients -2. Tikmēr divi latviešu vārtsargi Matīss Kivlenieks un Kristers Gudļevskis piektdien palika rezervē, bet viņu pārstāvētās komandas izcīnīja uzvaras.