Bļugera “Penguins” un regulārās sezonas rekordiste “Lightning” nonāk zaudējuma attālumā no “play-off” beigām

NHL

Nacionālās hokeja līgas izslēgšanas spēlēs katastrofālā situācijā nonākušas Pitsburgas “Penguins” un Tampabejas “Lightning”, kuras piedzīvoja kārtējos zaudējumus pirmajā kārtā, nonākot iedzinējos ar 0-3 sērijā līdz četrām uzvarām.

Pitsburgas “Penguins”, kura neilgi pirms spēles rezervē atstāja Teodoru Bļugeru, Austrumu konferences ceturtdaļfināla pretiniecei Ņujorkas “Islanders” šoreiz piekāpās ar 1:4.

Mača rezultātu 12.minūtē atklāja “Penguins”, taču tam sekoja divas “Islanders” bezatbildes ripas pirmā perioda turpinājumā un vēl divas trešajā trešdaļā.  Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta naktī uz trešdienu.

Bļugers laukumā devies vien otrajā sērijas spēlē, kurā gandrīz 12 minūtēs izcēlās ar diviem metieniem.

Tikmēr regulārās sezonas uzvarētāja Tampabejas “Lightning” bez diskvalificētā Ņikitas Kučerova un traumētā Viktora Hedmana trešajā spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” piekāpās ar 1:3. Būtisks iemesls “Blue Jackets” panākumam bija Sergejs Bobrovskis, kurš atvairīja 30 pretinieku metienus.

Pamatus uzvarai Kolumbusa ielika otrajā periodā, kad Mets Dušeins un Olivers Bjorkstrands panāca 2:0. Tikmēr pamatlaiku noslēdzošajā trešdaļā komandas apmainījās ar vieniem vārtiem katra. Vispirms Ondrejs Palats guva pirmos vārtus Tampabejai, taču Kems Atkinsons minūti pirms spēles beigām atgrieza divu vārtu pārsvaru “Blue Jackets”.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta naktī uz trešdienu.