Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis svētdien palīdzēja Vladivostokas “Admiral” komandai gūt pirmo uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā pret Omskas “Avangard”.

Sērijas trešajā mačā “Admiral” savā laukumā guva panākumu ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:2, 1:1), tomēr sērijā līdz četrām uzvarām joprojām ir iedzinējos ar 1-2. Aizvadītajā spēlē “Admiral” izvirzījās vadībā ar 2:0 un 3:1, tomēr trešā perioda ievadā Pjotrs Hohrjakovs panāca izlīdzinājumu 3:3. Tiesa, mājinieki nepadevās un 55.minūtē Maksims Kazakovs iemeta uzvaras vārtus.

Tieši divus vārtus guvušais Kazakovs kļuva par cīņas rezultatīvāko spēlētāju. Bārtulis šajā mačā nospēlēja 21 minūti un 32 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku raidījumus un veica divus spēka paņēmienus. Šīs sērijas pirmajā mačā “Avangard” izcīnīja uzvaru trešajā pagarinājumā ar 2:1, bet piektdien Bārtulis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, tomēr atkal uzvaru guva “Avangard” ar 6:3.

Nākamais mačs starp komandām otrdien vēlreiz notiks Vladivostokā. Tikmēr pārējos Austrumu konferences ceturtdaļfināla pāros pašlaik pērnās sezonas čempione Magņitogorskas “Metallurg” ar 2-0 ir vadībā pret Ķīnas komandu Pekinas “Kunlun Red Star”

Savukārt Kazaņas “Ak Bars” pirmajos divos mačos ir uzveikusi Ufas “Salavat Yulaev”, bet Čeļabinskas “Traktor” un Kazahstānas kluba Astanas “Barys” duelī pagaidām ir neizšķirts 1-1.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!