Bārtulis un Admiral neatrod pretargumentus Sibir

Latvijas hokeja izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral ceturtdien cieta “sauso” zaudējumu KHL regulārā čempionāta spēlē. Admiral savu skatītāju priekšā ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Novosibirskas Sibir.

Mača rezultātu piecas minūtes pirms otrā perioda beigām atklāja Sergejs Šumakovs, bet pamatlaika pēdējā sekundē Georgijs Mišarins raidīja ripu jau tukšos Admiral vienības vārtos. Lielisku spēli Sibir vārtos aizvadīja Denijs Teilors, kurš atvairīja 30 Vladivostokas vienības hokejistu mestās ripas.

Bārtulis šajā spēlē laukumā bija 23 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku komandas vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes. Šosezon Bārtulis 26 mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr “sauso” uzvaru ceturtdien izcīnīja Austrumu konferences vicelīdere Omskas Avangard, kas viesos ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Habarovskas Amur. Oļegs Šilins Avangard vārtos atvairīja visas 29 pretinieku mestās ripas. Admiral ar 45 punktiem 31 spēlē ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, bet līdere ar 65 punktiem 30 mačos ir pērnās sezonas čempione Magņitogorskas Metallurg.