Bārtulis un Admiral atspēlē divu vārtu deficītu, bet zaudē Salavat Yulaev

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda piektdien Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā atspēlēja divu vārtu deficītu, tomēr savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ufas Salavat Yulaev.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 29 minūtes un septiņas sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā, veica četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Šī mača rezultātu trešajā minūtē atklāja Salavat Yulaev hokejists Igors Makarovs, turklāt spēles viducī Ufas klubs izvirzījās vadībā arī ar diviem vārtiem, kad 2:0 panāca Deniss Bodrovs. Tomēr otrās trešdaļas izskaņā Admiral samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, jo 37.minūtē izcēlās Vadims Krasnoslobodcevs. Vladivostokas komandai šajā spēlē bija lemts atspēlēties, jo trīs minūtes un divas sekundes līdz pamatlaika beigām mazākumā 2:2 panāca Mihails Fisenko. Tobrīd Admiral spēlēja trijatā pret pieciem, turklāt uz noraidīto soliņa atradās arī Bārtulis.

Līdz ar to abu komandu cīņa turpinājās pagarinājumā, kur vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru nesošo “bullīti” iemeta Maksims Majorovs.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.