Bārtulim pirmie vārti sezonā, viņa Admiral KHL spēlē uzvar Spartak

Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis sestdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas čempionātā, palīdzot Vladivostokas Admiral komandai mājās ar 6:3 uzvarēt Maskavas Spartak vienību.

Admiral kapteinis Bārtulis cīņas 32.minūtē panāca 3:0 Vladivostokas komandas labā, bet laukuma saimnieki tika pie trešās uzvaras pēc kārtas. Tikmēr Spartak šis bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Vladivostokas komanda spēles pirmajā pusē bija labāki, divus vārtos iemetot pirmajā puslaikā, bet 38.minūtē esot vadībā jau ar 4:0. Pēc tam Spartak gan atguvās un spēja divus vārtus atspēlēt, tomēr 51.minūtē Admiral atjaunoja trīs ripu pārsvaru un beigās, kad abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem, droši nosargāja uzvaru.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Dmitrijs Lugins, bet pa reizei precīzi bez Bārtuļa bija arī Vladimirs Tkačovs, Mihails Fisenko un Džeimss Raits.

Bārtulis spēlēja 20 minūtes un 13 sekundes, kas bija otrs lielākais laiks komandā. Viņš reizi meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, kā arī otrajā periodā par pretinieka turēšanu ar rokām nopelnīja divas soda minūtes.

Šosezon Bārtulis KHL ir aizvadījis 12 spēles, kurās guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.