Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis sestdien aizvadīja lielu spēles laiku, bet viņa pārstāvētā Vladivostokas Admiral” cieta zaudējumu KHL čempionāta mačā. Admiral savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) atzina Omskas Avangard pārākumu.

Vladivostokas kluba kapteinis Bārtulis spēlēja 23 minūtes un 11 sekundes, kas bija ilgākais laiks mājinieku rindās, reizi meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un savai komandai nopelnīja vienu skaitlisko vairākumu.

Admiral spēles 25.minūtē skaitliskajā vairākumā atklāja rezultātu, kad precīzs bija Džeimss Raits, bet 34.minūtē Avangard, arī izmantojot skaitlisko pārsvaru, atjaunoja neizšķirtu. Savukārt uzvaras vārtus viesi guva 44.minūtē pēc Aleksandra Perežogina precīza metiena.

Admiral piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos, bet Avangard šī bija jau sestā uzvara pēc kārtas, kas komandai ļauj ieņemot otro vietu Austrumu konferencē. Šosezon Bārtulis 27 mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.