Bārtulim lielākais spēles laiks komandā, Admiral ”sausā” neveiksme pret Traktor

Minimālu zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā svētdien piedzīvoja latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) piekāpās Čeļabinskas Traktor hokejistiem.

Vienīgie vārti tika iemesti septītajā minūtē, kad izcēlās Aleksandrs Pankovs. Admiral komanda pa pretinieku vārtiem izpildīja 29 metienus, tomēr Čehijas izlases vārtsargs Pavels Francouzs tā arī netika pārspēts. Bārtulis laukumā pavadīja 26 minūtes un 29 sekundes, kas bija pārliecinoši ilgākais laiks mačā, veicot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes, veicot divus spēka paņēmienus un bloķējot vienu pretinieku raidījumu.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 61 punktu 25 spēlēs ir Sanktpēterburgas SKA, ko vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Trešā ar 48 punktiem 24 cīņās ir Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dynamo ar 39 punktiem ir sestā, bet astotnieku ar 34 punktiem noslēdz Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku Jokerit.