Bārtulim 24 minūtes uz ledus un zaudējums KHL debitantei Kulun Red Star

Neveiksmi KHL regulārā čempionāta mačā pirmdien piedzīvojusi latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral komanda, kas savā laukumā ar 2:3 (1:3, 0:0, 1:0) piekāpās Ķīnas klubam Pekinas Kunlun Red Star.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 38 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā. Latvietis izcēlās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, kā arī vienu bloķētu raidījumu un divām soda minūtēm, jo otrās trešdaļas izskaņā nopelnīja noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju.

Kunlun Red Star rezultātu atklāja jau spēles 40.sekundē, kad izcēlās kanādietis Čeds Rau, bet 17.minūtē mājinieki rezultātu uz tablo izlīdzināja, vārtus gūstot Sergejam Iļjinam. Turpinājums Vladivostokas komandai gan bija neveiksmīgs, jo vispirms tikai minūti vēlāk viesus vadībā no jauna izvirzīja Tūka Mentile, bet 19.minūtē Damjēns Flerī panāca jau 3:1.

Admiral komandai lauzt šīs cīņas gaitu tā arī neizdevās, lai gan 55.minūtē Džeimss Raits samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Abas komandas turpat Vladivostokā savstarpēju maču aizvadīja arī sestdien, kad uzvaru ar 3:1 guva Admiral.