Bārtuļa pārstāvētā “Admiral” piedzīvo zaudējumu četras sekundes pirms pamatlaika beigām

Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” sestdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvadīja neveiksmīgu mačā izskaņu, jo četras sekundes pirms pamatlaika beigām ielaida izšķirošos vārtus.

“Admiral” savās mājās ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) zaudēja vienai no līgas līderēm Maskavas CSKA, bet Bārtulis šajā mačā laukumā bija gandrīz pusi no cīņas laika.

Uzvaras vārtus viesiem guva Valērijs Ņičuškins, kuram tas bija otrais precīzais metiens spēlē.

Rezultātu atklāja “Admiral”, kad desmitajā minūtē precīzs bija Roberts Saboličs, tomēr otrajā trešdaļā Ņičuškins atjaunoja neizšķirtu. Noslēdzošajā periodā atspēlēties jau vajadzēja Vladivostokas hokejistiem, kas arī izdevās, jo piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Džeimss Raits panāca 2:2. Tomēr tikt kaut pie viena punkta laukuma saimnieki nespēja, jo četras sekundes pirms sirēnas uzvaras vārtus iemeta Ņičuškins.

Bārtulim kā ierasts bija liels spēles laiks, jo laukumā viņš pavadīja 27 minūtes un 32 sekundes. Aizsargs četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un pirmajā periodā nopelnīja divas soda minūtes par sitienu ar nūju.

Šosezon Bārtulis 32 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli, taču pēdējās 16 spēlēs pie rezultativitātes punktiem nav ticis.

“Admiral” piedzīvoja otro neveiksmi pēdējās trīs spēlēs, bet CSKA šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.