Bārtuļa pārstāvētā Admiral grūtā spēlē pieveic debitanti Kunlun Red Star

Pie panākuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā sestdien tika latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral, kas savā laukumā ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Ķīnas klubu Pekinas Kunlun Red Star.

Šī mača rezultāts tika atklāts vien 31.minūtē, kad Admiral komandu vadībā izvirzīja Mihails Fisenko. Tiesa, Kunlun Red Star izlīdzinājuma panākšanai bija nepieciešamas tikai trīsarpus minūtes, atzīmējoties Jannem Jalasvāraam.

Pašā trešā perioda sākumā Admiral hokejists Vladimirs Tkačovs nopelnīja divu minūšu noraidījumu, tomēr mājiniekiem mazākums izrādījās negaidīti veiksmīgs, jo 42.minūtē uzvaru nesošo ripu Pekinas kluba vārtos raidīja Dmitrijs Sajustovs. Pamatlaika pēdējā minūtē Admiral guva arī trešos vārtus, kad tukšos vārtos ripu raidīja Viktors Aleksandrovs.

Bārtulis šajā mačā nospēlēja 24 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu raidījumu. Visas līgas un Rietumu konferences kopvērtējuma līdere ar 67 punktiem 27 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kamēr Latvijas klubs Rīgas Dinamo ar 15 punktiem 25 mačos ir vājākā ne tikai Rietumos, bet arī visā KHL čempionātā. Rīdziniekus no astotās vietas, kas nodrošina iespēju sacensties Gagarina kausa izcīņā, šķir 22 punkti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.