3 komentāri

Latvijas hokeja čempionātā “Liepāja” un “Lido” spēlē kārtīgu kautiņu sarīkoja Dmitrijs Korņilovs un Ņikita Ivanovs, kopā nopelnot 56 soda minūtes.

Spēlē, kurā jau pirms tam neiztika bez asumiem, Korņilovs ar nūju iebrauca sejā “Lido” uzbrucējam Bulatam Gaļimovam. Komandas biedra pāridarītājam virsū metās Ivanovs.

Krietni smagākais Korņilovs boksa mačā bija pārāks, bet arī Ivanovs turējās kā vīrs. Tiesneši Korņilovam piesprieda 2+2+5+20 minūtes, Ivanovam 2+5+20 minūtes, bet hokeja mačā ar 8:3 pārāki bija liepājnieki.

TOP komentāri

• Liene
  • Māris Zariņš
    0 0 0

Māris Zariņš

Māk vicināt dūres? Mh, it sevišķi tas urliskais sitiens jau guļošajam ar seju uz leju pretiniekam!

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.