Arēnā uz 15 minūtēm pazūd gaisma – Lada ar Sotnieku sastāvā izrauj uzvaru pār Avtomobilist

KHL komanda Toljati Lada, kuru pārstāv Kristaps Sotnieks un Edgars Masaļskis, bet galvenais treneris ir Artis Ābols, trešdien spēles izskaņā tika pie uzvaras pret Jekaterinburgas Avtomobilist hokejistiem.

Lada, kuras rindās lielākais spēles laiks bija Sotniekam, viesos guva panākumu ar 4:3 (1:1, 1:2, 2:0), tiekot pie trešās uzvaras pēdējos piecos mačos, bet pretiniekiem sagādājot sesto zaudējumu pēc kārtas. Uzvarētājiem spēlē, kuras izskaņā arēnā pazuda apgaismojums, pa diviem vārtiem guva Andrejs Ivanovs un Ņikita Filatovs, kuram arī punkts par piespēli, bet Avtomobilist komandā precīzi bija Pāvels Turbins, Anatolijs Goliševs un Nikolajs Timašovs.

Rezultātu cīņas septītajā minūtē atklāja viesi, bet pusotru minūti vēlāk laukuma saimnieki atjaunoja līdzsvaru. Rezultatīvas bija otrā perioda beigas, jo nepilnu piecu minūšu laikā tika gūti trīs vārti. Avtomobilist spēja izvirzīties vadībā ar 3:1, taču trešdaļas pēdējā minūtē Filatovs vienus vārtus atspēlēja. Izšķirošie notikumi risinājās pamatlaika beigās, kad piecas minūtes pirms trešā perioda noslēguma Filatovs panāca izlīdzinājumu 3:3, bet vēl pēc 100 sekundēm Ivanovs vadībā jau izvirzīja viesus.

Tiesa, pēc tam spēlē iestājās negaidīta pauze, jo Jekaterinburgas sporta arēnā Uraļec pazuda apgaismojums, kurš tika atjaunots pēc gandrīz 15 minūtēm. Atlikušajās trīs spēles minūtēs rezultāts nemainījās, un viesi svinēja astoto panākumu šosezon 16 aizvadītos mačos. Sotnieks spēlēja 22 minūtes un 42 sekundes, kas bija lielākais laiks viesu komandā, reizi meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.