“Admiral” hokejisti bez Bārtuļa sastāvā kapitulē tiešajiem kopvērtējuma konkurentiem

Vladivostokas “Admiral” komanda, kas turpina cīņu par vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā, ceturtdien bez Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa sastāvā kapitulēja tiešajai konkurentei Novosibirskas “Sibir”.

“Admiral” viesos cieta neveiksmi ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:2, 0:2), ciešot otro zaudējumu pēc kārtas. Tikmēr “Sibir” izcīnīja piekto panākumu pēc kārtas. Pēc aizvadītā mača abām komandām ir pa 79 punktiem, taču “Admiral” saglabā astoto vietu Austrumu konferencē, pateicoties pamatlaikā vairāk izcīnītām uzvarām. “Play-off” mačos iekļūs konferences astoņas labākās komandas.

Viesi iedzinējos nokļuva jau spēles 16.sekundē, precīzi metot “Sibir” uzbrucējam Stepanam Saņņikovam, bet cīņas 31.minūtē Novosibirskas komanda jau bija vadībā ar 3:0. Divas minūtes vēlāk “Admiral” vienus vārtus atguva, tomēr izglābties nespēja, vēl divus vārtus ielaižot noslēdzošajā periodā. “Sibir” komandā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Aleksejs Gluhovs.

Vladivostokas klubs arī iepriekšējā mačā, kurā Bārtulis nospēlēja gandrīz 29 minūtes, cieta sāpīgu neveiksmi, jo pret KHL pastarīti Novokuzņeckas “Metallurg” sešas sekundes pirms pamatlaika beigām izlaida uzvaru, bet pēc tam pēcspēles metienu sērijā zaudēja ar 2:3. Tiesa, vēl pirms tam “Admiral” bija izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas.

Šosezon “Admiral” kapteinis Bārtulis 50 mačos guvis divus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.