Ābola, Sotnieka un Masaļska “Lada” izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Latviešu aizsargs Kristaps Sotnieks ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē palīdzēja viņa un Edgara Masaļska pārstāvētājai Toljati “Lada”, ko trenē Artis Ābols, tikt pie uzvaras.

“Lada” savā laukumā ar 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) pārspēja Maskavas “Spartak”, kur treneru kolektīvā strādā Latvijas speciālists Viktors Ignatjevs, kurš savulaik bija Ābola asistents Rīgas “Dinamo” komandā. “Lada” komanda tagad izcīnījusi otro uzvaru pēc kārtas, kas seko sāpīgai septiņu zaudējumu sērijai.

“Lada” hokejisti mača vidū nepilnu trīsarpus minūšu laikā guva trīs vārtus, kas beigās atnesa komandai uzvaru. Vispirms vairākumā atzīmējās Ņikita Filatovs, bet pēc tam ar precīziem metieniem atzīmējās arī Viktors Komarovs un Aleksandrs Streļcovs. Trešajā periodā Raiens Stoa vienus vārtus atguva, kas gan “Lada” hokejistiem netraucēja svinēt uzvaru ar 3:1.

Sotnieks šajā spēlē laukumā bija 18 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja divas ripas. Tikmēr Masaļskis palika uz rezervistu soliņa, bet “Lada” vārtos Iļja Ježovs atvairīja 23 no 24 pretinieku metieniem.

Sotnieks šosezon 34 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles. Savukārt Masaļskis laukumā bijis astoņās cīņās, vidēji spēlē ielaižot 3,77 vārtus un atvairot 86,9% metienu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.