Pie svarīgas uzvaras par vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīrā svētdien tika Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku “Jokerit” komanda. “Jokerit” svētdien izbraukumā ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” vienību.

Kulda šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus. Šī mača rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē, kad “Jokerit” vienību pēc cīņas vārtu priekšā vadībā izvirzīja Rope Talaja, tomēr Jekaterinburgas klubs otrā perioda sākumā panāca izlīdzinājumu. Helsinku klubs no jauna vadību pārņēma pusotru minūti līdz otrās trešdaļas beigām, izceļoties Villem Lajunenam, bet dueļa galarezultātu 52.minūtē uzstādīja Sakari Salminens.

Līdz regulārā turnīra noslēgumam “Jokerit” atlicis aizvadīt vairs tikai divas spēles – savā laukumā pret Ņižņekamskas “Neftehimik” un Kazaņas “Ak Bars”. Helsinku klubs ar 91 punktu 58 spēlēs iekārtojies Rietumu konferences septītajā vietā, bet devītajā pozīcijā esošā “Sochi” vienība izcīnījusi 85 punktus 56 mačos.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 131 punktu 57 spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņā trenētā Sanktpēterburgas SKA, no kuras par trim punktiem atpaliek Maskavas CSKA. Tālāk ar 104 punktiem seko Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dynamo” un Jaroslavļas “Lokomotiv”, bet pie 102 punktiem tikusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Topedo”, ko trenē Pēteris Skudra.