Masaļskim sausā uzvara KHL spēlē pret Vityaz

Latvijas hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis trešdien palika nepārspēts Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, palīdzot savai pārstāvētajai komandai Toljati Lada, kurai pie stūres ir Latvijas speciālists Artis Ābols, izcīnīt uzvaru.

Lada ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) viesos pieveica Podoļskas Vityaz, bet Masaļskis Toljati vienības vārtos atvairīja 31 pretinieku raidījumu uz latvieša sargātajiem vārtiem.

Pirmajās divās trešdaļās komandas vārtus neguva, bet tad trešā perioda sākumā Igors Magogins atklāja mača rezultātu, bet pēdējā minūtē Georgijs Belousovs raidīja ripu jau tukšos vārtos.

Iepriekšējās divās spēlēs Lada vispirms izbraukumā uzvarēja Artūra Kuldas Helsinku Jokerit ar 3:1, bet sestdien savā laukumā Somijas klubam piekāpās ar tādu pašu rezultātu – 1:3.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.