Komentāri

Vakar KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo izbraukumā ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā uzveica Arta Ābola trenēto un Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati Lada komandu. Rīdzinieku uzbrucējs Ville Leino uzvarā pār Lada komandu realizēja divus no trim pēcspēles metieniem un pēc mača sniedza savu komentāru.

“Mums bija vairākas iespējas otrajā periodā, kuras vajadzēja realizēt, lai panāktu uzvaru jau pamatlaikā. Bet patīkami arī uzvarēt pēcspēles metienos un turpināt uzvaru sēriju.” Divas no trim reizēm Ville Leino pēcspēles metienos pret Edgaru Masaļski realizēja. “Neviens man neieteica, ko darīt pret Masaļski. Vienkārši gāju un metu kā vienmēr. Pirmie divi bija veiksmīgi, bet trešajā nedaudz nepaveicās. Reizēm trāpi, reizēm nē. Es zināju, ka vārtsargs ir pārstāvējis DINAMO komandu. Ieteikumi man nebija, es skatījos, ko viņš vārtos dara pret pārējiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Rīgas Dinamo uzveic Ābola un Masaļska pārstāvēto Toljati Lada komandu

Izbraukuma turpinājumā Dinammo trešdien spēlēs Ņižņekamskā pret Ņeftehimik un piektdien pret Čeļabinskas Traktor. Rīgā Dinamo atgriezīsies spēlē pret Magņitogorskas Metallurg 12. oktobrī.

VIDEO: Džeriņam skaisti vārti, Dinamo bullīšos uzveic Lada

Lasi vēl