Znaroka un Vītoliņa SKA labo KHL rekordu, Karsuma Maskavas “Dynamo” zaudē Minskas hokejistiem

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA piektdien laboja Kontinentālās hokeja līgas uzvaru sērijas rekordu, kamēr Mārtiņa Karsuma Maskavas “Dynamo” komanda savā laukumā cieta zaudējumu.

SKA savu tribīņu priekšā ar 3:2 (0:0, 2:0, 1:2) pārspēja Novosibirskas “Sibir”, izcīnot 19.uzvaru pēc kārtas, kas ir jauns KHL rekords.

Līdz ar to iepriekšējās sezonas čempione apsteidza Omskas “Avangard” vienību, kas 2010./11.gada sezonas otrajā pusē no 26.decembra līdz 20.februārim guva 18 uzvaras pēc kārtas.

Otrā perioda sākumā Sergejs Plotņikovs un Dinārs Hafizuļins nepilnu divu minūšu laikā panāca 2:0 SKA labā. Trešā perioda devītajā minūtē somu uzbrucējs Jonass Enlunds vienus vārtus atguva, taču pusotru minūti vēlāk Jevgēņijs Ketovs panāca 3:1 uz rezultāta tablo. Trīs minūtes pirms finālsvilpes zviedrs Sīmons Ēnerunds vēlreiz samazināja SKA pārsvaru līdz vieniem vārtiem un atjaunoja intrigu mačā, taču mājinieki noturēja vadību un svinēja uzvaru.

Tikmēr Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) zaudēja Baltkrievijas klubam Minskas “Dinamo”, ciešot ceturto neveiksmi pēc kārtas. Abas komandas savā starpā spēkojās arī pirmdien, Maskavas komandai Minskā zaudējot ar 1:5.

Maskaviešus otrā perioda ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja kanādietis ar Kazahstānas pasi Dastins Boids, bet četras minūtes vēlāk Jevgēņijs Koviršins panāca izlīdzinājumu. Sešas minūtes pirms finālsvilpes Artjoms Volkovs izvirzīja vadībā Minskas komandu, bet atlikušajā laikā maskavieši neatspēlējās un cieta zaudējumu.

Karsums šajā spēlē laukumā bija 12 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.