1 komentārs
Znaroka un Vītoliņa SKA izcīna 16.uzvaru pēc kārtas un tuvojas “Avangard” rekordam

Latvijas hokeja speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Kontinentālās hokeja līgas komanda Sanktpēterburgas SKA trešdien viesos ar 3:0 pārspēja Novosibirskas “Sibir”, izcīnot 16.uzvaru pēc kārtas.

SKA uzvarējusi visās 16 šosezon aizvadītajās spēlēs, par diviem panākumiem atpaliekot no Omskas “Avangard” 2010./2011.gada 18 uzvaru sērijas, kas ir līgas rekords.

SKA hokejisti katrā no trim periodiem guva vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Sergejam Širokovam, Maksimam Karpovam un zviedram Patrikam Herlsijam.

SKA vārtsargam Igoram Šestjorkinam šajā spēlē nebija daudz darba, jo viņam vajadzēja atvairīt vien 16 mājinieku mestās ripas.

Pērnās sezonas Gagarina kausa ieguvēja SKA ar 45 punktiem 16 mačos ir pārliecinoša līgas līdere.

Tikmēr citā spēlē Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dynamo” viesos ar 3:2 uzvarēja Hantimansijskas “Ugra” komandu, tiekot pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Karsums spēlēja 15 minūtes un 52 sekundes, ar rezultativitāti neizceļoties. Viņš divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Vladimirs Brjukvins, kamēr Karsums šosezon 16 mačos ir izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.