Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

KHL Visu Zvaigžņu spēles meistarības sacensībās aizvadīts ”bullīšu” konkurss. Tajā ar vairākiem ļoti skaistiem un interesantiem izgājieniem izcēlušies KHL spēlētāji.

Kazaņas Ak Bars uzbrucējs Vladimirs Tkačovs elegantā veidā izpildīja ”virpuļbullīti”, kurš tika atzīts par visa konkursa efektīvāko, bet Maskavas ”Spartak” leģionārs Metjū Gilrojs pat piekukuļoja ”Admiral” vārtu vīru Ivanu Bobkovu. Savukārt, Sanktpēterburgas SKA lielākā zvaigzne Pāvels Dacjuks pierādīja, ka viņam ”vēl ir iekšā” un abas reizes apspēlēja vārtsargu. No septiņiem konkursiem piecos triumfēja Austrumu konferences zvaigznes, bet divās meistarīgāki izrādījās rietumnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl