Komentāri

KHL regulārā čempionāta mačā starp Pekinas “Kunlun Red Star” un Helsinku ”Jokerit”, iespējams, vienus no sezonas no skaistākajiem vārtiem guva mājinieku uzbrucējs Čads Ro.

Ar lielisku piespēli Šons Kollins atrada Čadu Ro, kurš uzreiz no gaisa eleganti trieca ripu ”Jokerit” cietoksnī. Interesanti, ka latviešu aizsarga Artūra Kuldas ”Jokerit” bija izvirzījušies vadībā ar 2:0, taču pekinieši prata gūt četrus bezatbildes vārtus un šobrīd, ritot trešajam periodam, tablo vēsta 4:2 ”Red Star” vienības labā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl