Komentāri

  Viens no Kontinentālās hokeja līgas rupjākajiem spēlētājiem Jevgēņijs Artjuhins par sitienu ar elkoni galvas un kakla rajonā saņēmis trīs spēļu diskvalifikāciju, vēsta līga.

Novosibirskas Sibrij hokejists Artjuhins ceturtdienas mačā pret Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto komandu Ņižņijnovgorodas Torpedo, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, ar elkoni apturēja pretinieku uzbrucēju Jevgēņiju Mozeru, par ko saņēma 5+20 minūšu sodu, kamēr Mozers ar grūtībām atstāja laukumu.

Video

Piektdien KHL Disciplinārā komiteja lēma piešķirt Artjuhinam trīs spēļu diskvalifikāciju, balstoties uz to, ka sitiens ar elkoni tika izdarīts galvas un kakla rajonā. Līdz ar to Artjuhins laukumā varēs atgriezties nākamajā sestdienā spēlē pret Pekinas Kuņluņ Red Star. Savukārt Mozers guvis smadzeņu satricinājumu un nevarēs palīdzēt komandai tuvākajās spēlēs.

Artjuhins šosezon 28 spēlēs guvis divus vārtus, atdevis trīs rezultatīvas piespēles un nopelnījis 56 soda minūtes. KHL karjeras laikā Artjuhins kopš 2010.gada laukumā bijis 308 spēlēs, kurās ticis pie 908 soda minūtēm.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl