VIDEO: hokeja soģis cieš uz Arēnas Rīga ledus

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Vakar KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo savā laukumā tikās ar Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas Dynamo vienību. Trešā perioda pirmajā iemetienā Miķelis Rēdlihs netīšām paklupināja vienu spēles soģiem Denisu Bondaru, taču divas minūtes par to nesaņēma.

Trešā perioda ievadā aktīva cīņa norisinājās iemetiena punktā un Miķelis Rēdlihs saķērās ar Dynamo komandas aizsargu. Abiem hokejistiem krītot, ceļā pagadījās arī dueļa arbirts Denis Bondars. Spēlētāji gan par šādu izdarību noraidījumu nesaņēma, bet tiesnesis par to vien pasmaidīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: hokeja soģis cieš uz Arēnas Rīga ledus

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl