Komentāri

  Kontinentālajā hokeja līgā iespaidīga vārtu glābšana izdevās Habarovskas Amur vārtu vīram Iļjam Andrjuhovam, kurš pamanījās ķert ripu pēc neticama lēciena.

Habarovskā vietējais Amur uzņēma Jekaterinburgas Avtomobilist hokejistus. Spēlēs gaitā, mājnieki nokļuva iedzinējos – 0:4. Tika veikta vārtsarga maiņa un Juhas Metsolas vietā vārtos stājās Iļja Andrjuhovs. Taču arī viņš pēc divām minūtēm bija spiests kapitulēt. Trešajā periodā rezultātam bija jākļūst 0:6. Avtomobilist hokejisti lieliski iegāja zonā un izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, taču Andrjuhovs fantastiskā tīģera lēcienā tvēra Artjoma Garejeva metienu. Sava vārtsarga iedvesmoti, Amur hokejisti spēja divus vārtus atgūt, tomēr visā spēlē nācās piekāpties 2:5.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl