Komentāri

  Kontinentālajā hokeja līgā iespaidīga vārtu glābšana izdevās Habarovskas Amur vārtu vīram Iļjam Andrjuhovam, kurš pamanījās ķert ripu pēc neticama lēciena.

Habarovskā vietējais Amur uzņēma Jekaterinburgas Avtomobilist hokejistus. Spēlēs gaitā, mājnieki nokļuva iedzinējos – 0:4. Tika veikta vārtsarga maiņa un Juhas Metsolas vietā vārtos stājās Iļja Andrjuhovs. Taču arī viņš pēc divām minūtēm bija spiests kapitulēt. Trešajā periodā rezultātam bija jākļūst 0:6. Avtomobilist hokejisti lieliski iegāja zonā un izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, taču Andrjuhovs fantastiskā tīģera lēcienā tvēra Artjoma Garejeva metienu. Sava vārtsarga iedvesmoti, Amur hokejisti spēja divus vārtus atgūt, tomēr visā spēlē nācās piekāpties 2:5.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl