Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līderu duelī uzveica Maskavas CSKA, nostiprinoties turnīra kopvērtējuma līderpozīcijā.

Sanktpēterburgas hokejisti savā laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 6:3 (2:3, 2:0, 2:0), tiekot pie 16 uzvaras pēdējās 17 spēlēs. Mača rezultātu spēles sestajā minūtē atklāja SKA uzbrucēja Pāvels Dacjuks, kurš pēc Iļjas Kovaļčuka reida pāri visam laukumam un nesekmīga metiena tika pie atlēkušās ripas, raidot to vārtos. Pēc minūtes maskaviešu vārtsargu apspēlēja arī Ņikita Gusevs, panākot jau 2:0. Tiesa, līdz perioda 11.minūtei CSKA nepilnu trīs minūšu laikā guva trīs vārtus, pārņemot vadības grožus.

Vispirms Sergejs Andronovs pēc izgājiena divatā pret vienu pretinieku aizsargu panāca 1:2, bet nedaudz vēlāk Gregs Skots izlīdzināja rezultātu. Tāpat arī trešo ripu mājinieku vārtos ieraidīja kanādietis Skots, izvirzot vadībā CSKA. Tomēr tie izrādījās pēdējie Maskavas komandas vārti šajā spēlē, kamēr SKA iemeta četras bezatbildes ripas.

Četras minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Maksims Čudinovs izlīdzināja mača rezultātu, bet 15 sekundes vēlāk Dinārs Hafizuļins pēc vairāku pretinieku atspēlēšanas atguva mājiniekiem vadību. Trešās trešdaļas vidū Jevgēņijs Dadonovs guva piektos vārtus SKA labā, bet Kovaļčuks pamatlaika pēdējā minūtē raidīja ripu tukšajā CSKA cietoksnī, pieliekot punktu SKA uzvarai ar 6:3. Ar trim punktiem uzvarētājiem rezultatīvākais bija Vadims Šipačovs, kurš atdeva trīs rezultatīvas piespēles.