Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

KHL regulārā čempionāta cīņā vakar Novosibirskas Sibir savu skatītāju priekšā uzņēma turnīra vicelīderi Maskavas CSKA. Otrā perioda izskaņā mājinieku uzbrucējs, bēdīgi slavenais kauslis Artjoms Artjuhins izlēma pārmācīt CSKA komandas hokejistu Valēriju Ņičuskinu.

Artjuhinam vienā no spēles epizodēm nepatika Ņičuskina izpildītais spēka paņēmiems un abi pie apmales saķērās. Bez ilgām ceremonijām uzsāka kautiņu ar pretinieku spēlētāju. Vispirms Sibir uzbrucējs pretiniekam norāva ķiveri, bet pēc tam abi viens otram izdarīja vairākus sitienus. Šoreiz kautiņā pārliecinošu uzvarētāju nevarēja noskaidrot. Visā mačā Sibir ar 3:2 pagarinājumā pārspēja ”Sarkanās zvaigznes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl