Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

KHL regulārā čempionāta cīņā vakar Novosibirskas Sibir savu skatītāju priekšā uzņēma turnīra vicelīderi Maskavas CSKA. Otrā perioda izskaņā mājinieku uzbrucējs, bēdīgi slavenais kauslis Artjoms Artjuhins izlēma pārmācīt CSKA komandas hokejistu Valēriju Ņičuskinu.

Artjuhinam vienā no spēles epizodēm nepatika Ņičuskina izpildītais spēka paņēmiems un abi pie apmales saķērās. Bez ilgām ceremonijām uzsāka kautiņu ar pretinieku spēlētāju. Vispirms Sibir uzbrucējs pretiniekam norāva ķiveri, bet pēc tam abi viens otram izdarīja vairākus sitienus. Šoreiz kautiņā pārliecinošu uzvarētāju nevarēja noskaidrot. Visā mačā Sibir ar 3:2 pagarinājumā pārspēja ”Sarkanās zvaigznes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

 

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl