Komentāri

Ar fantastiskiem vārtiem izcēlās Kazahstānas kluba uzbrukumā līderis Naidžels Douss, kurš palika nepiesegts pretinieku vārtu tuvumā.

Astanas Barys sava laukumā uzņēma Austrumu konferencēs līdervienību Magņitagorskas Metallurg. Mājnieki iesāka sparīgi, 20 minūšu laikā gūstot četrus bez atbildes vārtus. Par galveno varoni kļūva Barys bombardieris Naidžels Douss, kurš pirmajā periodā atzīmējas ar hat trick. Tieši trešie vārti kļuva par skaistākajiem viņa izpildījumā. Rezultātam esot 3:0, mājnieki devās kārtējā pretuzbrukumā. Pie pretinieku vārtiem labi atbrīvojas Douss un saņemot ripu, no neērtās nujas puses, trieca to tālājā vārtu devītniekā. Otrajā periodā Magņitagorska pamanījas gūt trīs vārtus, taču Astana tomēr uzvaru noturēja – 5:3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl