Ar fantastiskiem vārtiem izcēlās Kazahstānas kluba uzbrukumā līderis Naidžels Douss, kurš palika nepiesegts pretinieku vārtu tuvumā.

Astanas Barys sava laukumā uzņēma Austrumu konferencēs līdervienību Magņitagorskas Metallurg. Mājnieki iesāka sparīgi, 20 minūšu laikā gūstot četrus bez atbildes vārtus. Par galveno varoni kļūva Barys bombardieris Naidžels Douss, kurš pirmajā periodā atzīmējas ar hat trick. Tieši trešie vārti kļuva par skaistākajiem viņa izpildījumā. Rezultātam esot 3:0, mājnieki devās kārtējā pretuzbrukumā. Pie pretinieku vārtiem labi atbrīvojas Douss un saņemot ripu, no neērtās nujas puses, trieca to tālājā vārtu devītniekā. Otrajā periodā Magņitagorska pamanījas gūt trīs vārtus, taču Astana tomēr uzvaru noturēja – 5:3.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!