Komentāri

Ar fantastiskiem vārtiem izcēlās Kazahstānas kluba uzbrukumā līderis Naidžels Douss, kurš palika nepiesegts pretinieku vārtu tuvumā.

Astanas Barys sava laukumā uzņēma Austrumu konferencēs līdervienību Magņitagorskas Metallurg. Mājnieki iesāka sparīgi, 20 minūšu laikā gūstot četrus bez atbildes vārtus. Par galveno varoni kļūva Barys bombardieris Naidžels Douss, kurš pirmajā periodā atzīmējas ar hat trick. Tieši trešie vārti kļuva par skaistākajiem viņa izpildījumā. Rezultātam esot 3:0, mājnieki devās kārtējā pretuzbrukumā. Pie pretinieku vārtiem labi atbrīvojas Douss un saņemot ripu, no neērtās nujas puses, trieca to tālājā vārtu devītniekā. Otrajā periodā Magņitagorska pamanījas gūt trīs vārtus, taču Astana tomēr uzvaru noturēja – 5:3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl