Komentāri

Ar fantastiskiem vārtiem izcēlās Kazahstānas kluba uzbrukumā līderis Naidžels Douss, kurš palika nepiesegts pretinieku vārtu tuvumā.

Astanas Barys sava laukumā uzņēma Austrumu konferencēs līdervienību Magņitagorskas Metallurg. Mājnieki iesāka sparīgi, 20 minūšu laikā gūstot četrus bez atbildes vārtus. Par galveno varoni kļūva Barys bombardieris Naidžels Douss, kurš pirmajā periodā atzīmējas ar hat trick. Tieši trešie vārti kļuva par skaistākajiem viņa izpildījumā. Rezultātam esot 3:0, mājnieki devās kārtējā pretuzbrukumā. Pie pretinieku vārtiem labi atbrīvojas Douss un saņemot ripu, no neērtās nujas puses, trieca to tālājā vārtu devītniekā. Otrajā periodā Magņitagorska pamanījas gūt trīs vārtus, taču Astana tomēr uzvaru noturēja – 5:3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl