Talantīgais SKA uzbrucējs Tkačovs mačā pret “Traktor” izvicina dūres un izceļas ar rezultativitāti

Trešdien otro uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajā sezonā izcīnīja Sanktpēterburgas SKA, sīvā cīņā ar 4:3 papildlaikā pārspējot Čeļabinskas “Traktor”. Spēle gana spilgta izvērsās talantīgajam SKA uzbrucējam Vladimiram Tkačovam.

Pirmā perioda 13.minūtē 23 gadus vecais hokejists atklāja mača rezultātu, savukārt otrā perioda vidū viņam nācās izvicināt dūres.

Tkačovs (179 cm, 72 kg) veica rupju grūdienu mugurā ķermeņa apmēros krietni pārākajam “Traktor” uzbrucējam Ruslanam Karļinam (186 cm, 87 kg), kas netika bez sekām.

Tobrīd “Traktor” bija vadībā ar 2:1, mirkli vēlāk palielinot pārsvaru līdz pat diviem vārtiem. Tomēr SKA spēja vienas minūtes un 48 sekunžu laikā atspēlēties, kas noveda maču līdz papildlaikam, jo trešajā periodā neviena no komandām vārtus gūt nespēja.

Panākumu SKA izcīnīja papildaika otrajā minūtē, kad izšķirošo ripu pēc Tkačova piespēles vārtos raidīja Sergejs Plotņikovs.