Komentāri

Horvātijas komanda Zagrebas “Medveščak” trešdien savā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta pēdējā mačā uz ledus laida vārtsargu un 15 laukuma spēlētājus, rezultatīvā mačā ar 5:7 (0:3, 1:1, 4:3) piekāpjoties Bratislavas “Slovan” vienībai.

Sākotnēji Krievijas mediji vēstīja, ka “Medeveščak” uz spēli savāks tikai 13 hokejistus – divus vārtsargus, trīs aizsargus un astoņus uzbrucējus. Tomēr Horvātijas komandai izdevās saorganizēt kopumā 17 spēlētājus – divus vārtsargus, piecus aizsargus un desmit uzbrucējus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

“Medveščak” sezonas beigās vairākās spēlēs nespēja savākt 22 pieteikumam nepieciešamos hokejistus, jo vairāki leģionāri komandu atstāja un devās uz citiem Eiropas klubiem. “Slovan” ar vārtu guvumiem izcēlās septiņi dažādi hokejisti, kamēr “Medveščak” komandas labā ar “hat-trick” atzīmējās Aleksandrs Žirū, kurš pirms četriem gadiem pārstāvēja Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl