ŠAUSMAS!!! Hokeja mačā ar slidu pārgriež seju tiesnesim

Novokuzņeckas “Metallurg” un Helsinku “Jokerit” mača pirmajā trešdaļā pēc Anti Pilstrema spēka paņēmiena galvenais cietējs bija mača tiesnesis Dmitrijs Šišlo.

Pirmās trešdaļas beigās Helsinku “Jokerit” uzbrucējs Anti Pilstrems izpildīja spēka paņēmienu pret Novokuzņeckas “Metallurg” hokejistu Kirilu Semjonovu, kurš krītot ar slidu savainoja seju spēles līnijtiesnesim Dmitrijam Šišlo. Mājnieku dakteri tiesneša seju sakopa un spēle varēja turpināties. Visā mačā uzvaru ar 4:3 izcīnīja Artūra Kulda “Jokerit”.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!