ŠAUSMAS!!! Hokeja mačā ar slidu pārgriež seju tiesnesim

Komentāri
ŠAUSMAS!!! Hokeja mačā ar slidu pārgriež seju tiesnesim

Novokuzņeckas “Metallurg” un Helsinku “Jokerit” mača pirmajā trešdaļā pēc Anti Pilstrema spēka paņēmiena galvenais cietējs bija mača tiesnesis Dmitrijs Šišlo.

Pirmās trešdaļas beigās Helsinku “Jokerit” uzbrucējs Anti Pilstrems izpildīja spēka paņēmienu pret Novokuzņeckas “Metallurg” hokejistu Kirilu Semjonovu, kurš krītot ar slidu savainoja seju spēles līnijtiesnesim Dmitrijam Šišlo. Mājnieku dakteri tiesneša seju sakopa un spēle varēja turpināties. Visā mačā uzvaru ar 4:3 izcīnīja Artūra Kulda “Jokerit”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl