Nopietni izmainīts KHL Zvaigžņu spēles formāts

Komentāri
Nopietni izmainīts KHL Zvaigžņu spēles formāts
Foto: TASS/SCANPIX

KHL šīs sezonas Zvaigžņu spēles formāts būs krietni citāds, to mainot līdzīgi tam, kā iepriekšējā sezonā izdarīja NHL ar savu Visu zvaigžņu spēli, paziņojusi KHL vadība.

Ufā 22.janvārī gaidāmajā KHL Zvaigžņu spēlē piedalīsies četras komandas, katru no tām veidojot vienas divīzijas klubu hokejistiem. Katrā komandā būs pa 11 spēlētājiem – vienam vārtsargam un deviņiem laukuma spēlētājiem, piedevām katrā vienībā būs arī pa vienam hokejistam no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) klubiem, kurus noteiks MHL Izaicinājuma kausa spēlē, kas pirms tam arī notiks Ufā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zvaigžņu spēlē vispirms notiks pusfināla cīņas, kuru uzvarētāji sacentīsies finālā. Komandas spēlēs četratā pret četriem, bet, ja būs nepieciešami pagarinājumi, notiks cīņa trīs pret trīs. Komandu sastāvus, tāpat kā iepriekš, noteiks trīs kārtās. Vispirms par saviem elkiem varēs balsot līdzjutēji, tad savu izvēli izdarīs žurnālisti, bet pārējos noteiks līgas vadība.

Zīmīgi, ka iepriekšējā sezonā līdzīgs formāts bija arī NHL Visu zvaigžņu spēlei, taču tajā komandas spēlēja pēc formāta trīs pret trīs. KHL Zvaigžņu spēles nedēļas nogalē notiks jau minētā MHL Izaicinājuma kausa izcīņa, kā arī tiks organizēta Krievijas Sieviešu hokeja līgas zvaigžņu spēle.

Iepriekšējā sezonā KHL Zvaigžņu spēlē Maskavā Rietumu konferences komanda ar 28:23 uzvarēja Austrumu konferences komandu, abām vienībām sasniedzot jaunu gūto vārtu rekordu šādos mačos. Starp spēles dalībniekiem bija arī Latvijas hokejisti Oskars Bārtulis un Kaspars Daugaviņš, kurš gan pirms spēles sajutās slikti, tāpēc piedalījās tikai meistarības konkursos, bet pašā mačā laukumā nedevās.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl