Negaidīti! “Torpedo” vārtsargs izpilda spēka paņēmienu pret “Barys” spēlētāju

Vakar Kontinetālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēļu Austrumu konferences ceturtdaļfināla septītajā mačā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” zaudēja Astanas “Barys” ar 2:3, visā sērijā piekāpjoties ar 3-4. Zaudējuma rūgtumu “Torpedo” faniem noteikti mazināja kāda vārtsarga Berija Brasta epizode.

Trešā perioda beigās, kad “Torpedo” jau bija iedzinējos ar 2:3, Brasts iesaistījās cīņā par ripu pie borta, veicot spēka paņēmienu pret “Barys” kapteini Brendonu Bočenski.

Acīmredzot, pēc tiesnešu domām spēka paņēmiens bija noteikumu robežās, tāpēc vārtsargs noraidījumu nesaņēma.

Jau rīt pirmo kārtu pārvarējušās komandas uzsāks cīņu konferenču pusfinālos. Rietumos Sanktpēterburgas SKA spēkosies pret Jaroslavļas “Lokomotiv”, savukārt Mika Indraša Maskavas “Dynamo” galvaspilsētas derbijā centīsies apturēt CSKA.

Tikmēr Austrumos Boba Hārtlija Balašihas “Avangard” spēlēs pret minēto Astanas “Barys”,  otrā pārī cīnīsies Jekaterinburgas “Avtomobilst” pret Ufas “Salavat Yulaev”.