Komentāri
MHL jaunpienācēja Pekinas “Kunlun Red Star Junior” mājas spēles aizvadīs Rīgā
Foto: LETA

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) šīs sezonas jaunpienācēja Pekinas “Kunlun Red Star Junior” no Ķīnas savas mājas spēles aizvadīs Rīgā, vēsta līga.

Ķīnas jauno hokejistu klubs, kurā par ģenerāldirektoru strādā latvietis Raitis Pilsētnieks, debitēs MHL čempionātā, spēles aizvadot “Volvo” sporta centra arēnā, kur savulaik mājas mačus spēlēja arī MHL B divīzijā startējušā “Prizmas” komanda. Ķīna, kuras galvaspilsētā Pekinā 2022.gadā risināsies Ziemas olimpiskās spēles, sākusi plašu hokeja attīstības projektu. Jau pērn Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) debitēja Pekinas klubs “Kunlun Red Star”, kurš uzreiz pirmajā sezonā tika izslēgšanas turnīrā.

Zīmīgi, ka šosezon Pekinas KHL klubā spēlēs arī Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda. Savukārt apkalpojošajā personālā kopā ar Pilsētnieku strādā arī vēl pāris latvieši, bet jaunatnes komandas menedžeris ir Renārs Freibergs, kura brālis ir hokejists Ralfs Freibergs.

MHL komandai no Pekinas šī būs pirmā sezona, kurai tā arī gatavojās Latvijā, aizvadot treniņnometni Liepājā. “Kunlun Red Star Junior” par savu mājas spēļu pilsētu varēja izvēlēties arī Sanktpēterburgu, tomēr izvēle kritusi par labu Rīgai. Sanktpēterburgas variants ķīniešiem atkritis, jo ir ierobežojumi izsniegto uzturēšanās vīzu termiņos. Tikmēr Latvijā garantēts, ka Pekinas kluba spēlētājiem, treneriem un apkalpojošajam personālam tiks izsniegtas ilgtermiņa Šengenas zonas vīzas.

Lasi vēl