Pērnās sezonas Kontinentālās hokeja līgas čempione Magņitogorskas “Metallurg” pirmdien Gagarina fināla otrajā spēlē savā laukumā ar 3:1 pārspēja bijušo Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Sanktpēterburgas SKA.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts, jo pirmajā mačā ar 5:4 uzvarēja SKA.

Mača rezultātu astotajā minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Jans Kovāržs, kurš no vārtu priekšas realizēja vairākumu. Četras minūtes vēlāk SKA vairākumā izspēlēja līdz tukšiem “Metallurg” vārtiem, un Vadims Šipačovs panāca izlīdzinājumu.

Magņitogorskas vienība otro reizi vadību panāca trīs minūtes pirms otrā perioda beigām, kad pēc pretuzbrukuma mazākumā vārtus guva Vladislavs Kaļetkins. Tuvojoties spēles beigām, SKA vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, un pamatlaika priekšpēdējā minūtē Tommi Santala raidīja ripu tukšos viesu vārtos

Nākamie divi finālsērijas mači tiks aizvadīti Sanktpēterburgā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Magņitogorskā.