Ledus sakustējies parādu mākto HK Sochi un Admiral virzienā

Komentāri
Ledus sakustējies parādu mākto HK Sochi un Admiral virzienā
Foto: TASS/SCANPIX

KHL komandas HK Sochi un Vladivostokas Admiral izveidojušas grafikus parādu atmaksai, aģentūrai TASS izteicies KHL spēlētāju arodbiedrības vadītājs Andrejs Kovaļenko.

Septembra sākumā trim klubiem hokejistiem neizmaksātu algu dēļ tika liegti pāreju darījumi. Vēlāk vienība Vladivostokas Admiral un HK Sochi komandām aizliegumus atcēla, bet Horvātijas komandas Zagrebas Medveščak prezidents Damirs Gojanovičs parādu dēļ tika diskvalificēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“HK Sochi un Admiral komandas izveidojušas grafikus, lai veiktu parādu atmaksu. Soču komandas ģenerālmenedžeris pauda, ka līdz oktobra beigām visiem parādiem jābūt segtiem,” izteicies Kovaļenko.”Admiral komandai ir grafiks, un pagaidām tas tiek pildīts. Ja grafiks tiks pārkāpts, zvanīsim trauksmes zvanus.”

Pēc Kovaļenko vārdiem, arī vairākiem citiem KHL klubiem ir parādu atmaksas grafiki un arī pret tiem pagaidām pretenziju nav. Iepriekš tika ziņots, ka Medveščak parādi pret spēlētājiem sasniedz 7,2 miljonus rubļu (900 000 eiro).

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl