Kulda izceļas ar rezultatīvu piespēli; “Kuņluņ Red Star” piedzīvo sagrāvi
Edijs Pālens / LETA

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star” komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē cieta sagrāvi pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto līgas līderi Sanktpēterburgas SKA.

“Kuņluņ Red Star” savās mājās kapitulēja ar rezultātu 1:8 (0:2, 1:3, 0:3), ciešot jau piekto zaudējumu pēc kārtas un devīto pēdējos desmit mačos.

SKA pirmajā periodā minūtes laikā iemeta divas ripas, bet otrās trešdaļas sākumā Ķīnas klubs vienu ripu atspēlēja, kad pēc Kuldas un Konstantīna Makarova piespēlēm vārtus iemeta Brendons Ips.

Tomēr arī turpinājumā liels pārsvars piederēja viesiem, kuri beigās izcīnīja savu otro pārliecinošāko uzvaru sezonā, jo septembrī ar 9:1 sagrāva Hantimansijskas “Jugra”. SKA rindās šosezon ar trešo “hat-trick” izcēlās Iļja Kovaļčuks, kurš ar 23 gūtiem vārtiem ir līgas otrs labākais snaiperis.

Tikmēr Kulda spēlēja 18 minūtes un 27 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus.

Viņš šosezon 25 spēlēs ir izcēlies ar trim rezultatīvām piespēlēm.