Komentāri
Krievijas medijs: latviešu plaši pārstāvētās Lada komandas hokejisti nesaņem algas kopš augusta
Foto: LETA ()

Aizsarga Kristapa Sotnieka, vārtsarga Edgara Masaļska un trenera Arta Ābola pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Toljati Lada spēlētāji kopš augusta nesaņem algas, vēsta laikraksts Sport-express.

Iepriekšējo reizi Lada komandas hokejisti algas pilnā apmērā saņēmuši jūlijā, bet ne reizi nav tikuši pie bonusiem. Tāpat pilnībā nav nosegti parādi arī par iepriekšējo sezonu.

Kā vēsta laikraksts, pirms divām nedēļām visiem hokejistiem pārskaitītas nelielas naudas summas, tomēr kluba vadība nevar pateikt, kad izmaksās pilnas algas. Tāpat pagaidām hokejisti negatavojas veikt protesta akcijas.

Šajā sezonā Sotnieks 26 spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem, trim rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -6, bet Masaļskis laukumā devies sešos mačos, kuros vidēji ielaidis 2,96 ripas un atvairījis 89,6% metienu.

Lada ar 38 punktiem 29 spēlēs atrodas Austrumu konferences 11.vietā, tomēr izslēgšanas turnīra zona ir vien divu punktu attālumā.

KHL vadība septembra sākumā trim klubiem neizmaksātu algu dēļ tika liegti pāreju darījumi. Vēlāk Vladivostokas Admiral un Soči komandām aizliegumus atcēla, bet Horvātijas vienības Zagrebas Medveščak prezidents Damirs Gojanovičs parādu dēļ tika diskvalificēts.

Lasi vēl