Komentāri
Krievijas medijs: Lada tuvākajā laikā no amata atbrīvos Ābolu
Foto: LETA ()

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Toljati Lada tuvākajā laikā no amata atbrīvos vienības galveno treneri Arti Ābolu, vēsta portāls Championat.com, atsaucoties uz klubam pietuvinātiem avotiem.

Kā latvieša aizstājējs tiek minēts Andrejs Razins, kurš oktobra beigās tika atbrīvots no Jekaterinburgas Avtomobilist galvenā trenera amata.

“Nevaru neko komentēt. Cik treneru šogad ir atbrīvoti? Septiņi? Iespējams, ka pārāk maz. Tomēr par savu situāciju neko nevaru pateikt,” laikrakstam Sport-express teica Ābols.

Pašlaik 43 gadus vecais Ābols Lada klubam pievienojās pagājušajā vasarā, sākotnēji kļūstot par galvenā trenera Sergeja Svetlova palīgu, taču pēc tam šis speciālists tika atbrīvots no saviem pienākumiem, un latvietis tika iecelts par viņa vietas izpildītāju. Savukārt pagājušā gada novembrī Ābols oficiāli tika iecelts par Toljati kluba galveno treneri.

Ābols pie Lada stūres iepriekšējā sezonā ar Toljati komandu ieņēma 13.vietu Austrumu konferencē, izslēgšanas turnīram nekvalificējoties.

Savukārt šosezon Lada ar 38 punktiem 30 spēlēs atrodas Austrumu konferences 11. vietā, tomēr izslēgšanas turnīra zona ir vien divu punktu attālumā.

Toljati komandu šosezon pārstāv arī Latvijas izlases aizsargs Kristaps Sotnieks un vārtsargs Edgars Masaļskis.

Pirms tam Ābols septiņas sezonas bija Latvijas komandas Rīgas Dinamo treneru kolektīvā, pēdējos divarpus gadus būdams šīs vienības galvenais treneris.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl