KHL vēsturē pirmajā pagarinājumā trīs pret trīs formātā “Kuņluņ Red Star” uzvar “Avtomobilist”

Kontinentālās hokeja līgas vēsturē pirmajā pagarinājumā, kurš tika aizvadīts trīs pret trīs formātā Pekinas “Kuņluņ Red Star” komanda sestdien savā laukumā ar 4:3 uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” komandu.

KHL Direktoru padome, sekojot Nacionālās hokeja līgas piemēram, trešdien nolēma, ka turpmāk pagarinājumā katrā komandā būs pa trīs laukuma spēlētājiem. Šāds lēmums tika pieņemts pēc Krievijas Hokeja federācijas aicinājuma, jo maijā Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) kongresā tika lemts, ka šāds formāts turpmāk tiks izspēlēts arī pasaules čempionātos augstākajās divīzijās vīriešiem, sievietēm un junioriem. Līdz šim pagarinājums KHL tika izspēlēts ar četriem laukuma spēlētājiem un vārtsargu katrā komandā.

Pekinā sestdien aizvadītajā spēlē “vēsturiskos” uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva uzbrucējs Čeds Rau, kuram tas bija otrs precīzais metiens šajā spēlē.

“Kuņluņ Red Star” trešā perioda sākumā izvirzījās vadībā ar 3:1, taču līdz pamatlaika beigām Artjoms Garejevs ar diviem vārtu guvumiem spēja panākt izlīdzinājumu.