Komentāri
KHL pieņem lēmumu jau no rītdienas pāriet uz pagarinājumu formātā “trīs pret trīs”
Foto: TASS/SCANPIX

Kontinentālā hokeja līga (KHL) realizējusi baumas, kas tika apspriestas jau iepriekš šonedēļ, un no ceturtdienas regulārā čempionāta mačos pagarinājums tiks izspēlēts “trīs pret trīs” formātā.

Formāts “trīs pret trīs” pagarinājumos no pērnās sezonas tiek aizvadīts Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kas spēli padarījis ļoti ātru, tomēr arī haotisku. Tāpat šādā formātā pagarinājums tika izspēlēts arī Pasaules kausā hokejā. Maijā Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) kongresā tika lemts, ka šāds formāts turpmāk tiks izspēlēts arī pasaules čempionātos augstākajās divīzijās vīriešiem, sievietēm un junioriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši šis arī ir galvenais iemesls negaidītām izmaiņām formātā, jo tās aicinājusi ievest Krievijas Hokeja federācija, lai labāk čempionātam sagatavotos nacionālās valstsvienības spēlētāji. Šīs izmaiņas apstiprinājusi KHL Direktoru padome un būs spēkā arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlēs. Līdz šim pagarinājums KHL tika izspēlēts ar četriem laukuma spēlētājiem un vārtsargu katrā komandā.

Tikmēr KHL un klubi noraidījusi citu pēdējā brīža piedāvājumu pārnest spēlētāju pāreju termiņa beigas no 25.decembra uz 15.janvārī. Tāpat lemts, ka pirms 2018.gada Phjončhanas olimpiskajām spēlēm būs 16 dienu pauze, lai Krievijas izlase varētu labāk sagatavoties četrgades nozīmīgākajam turnīram. Tā kā Latvijas izlase olimpiādei nespēja kvalificēties, paredzams, ka Rīgas “Dinamo” komandas spēlētāji varētu vairāk nekā mēnesī būt bez spēļu prakses. Tomēr KHL ziņo, ka vienības, kuru nacionālās izlases nav kvalificējušās olimpiskajām spēlēm, aizvadīs pa dažām spēlēm savā starpā.

Vēl KHL ziņo, ka aizliedz savu klubu spēlētājiem piedalīsies citu līgu klubu treniņnometnēs. Šāds lēmums pieņemts pēc tam, kad pagājušajā vasarā vārtsargs Ivans Naļimovs bez Vladivostokas “Admiral” atļaujas piedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Čikāgas “Blackhawks” treniņnometnē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl