KHL nedēļas izcilniekos arī ”Jokerit” ”mūris” Zapolskis

Komentāri
KHL nedēļas izcilniekos arī ”Jokerit” ”mūris” Zapolskis
INSTAGRAM

Par pagājušās nedēļas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) labākajiem hokejistiem atzīti vārtsargs Raiens Zapolskis, aizsargs Rušans Rafikovs un Vladimirs Tkačovs, informē turnīra rīkotāji.

Zapolskis no Helsinku “Jokerit” kļuvis par nedēļas labāko vārtsargu. Viņš visās trijās aizvadītajās spēlēs savos vārtos neielaida nevienu ripu, palīdzot komandai izcīnīt uzvaras. Kopumā Zapolskis tika galā ar 71 metienu, bet viņa “sausā” sērija ilgst jau 194 minūtes un 27 sekundes.

“Jokerit” vienība šobrīd guvusi jau 14 uzvaras pēc kārtas, bet Zapolskis šosezon savus vārtus neskartus nosargājis piecās spēlēs. Kopā 17 spēlēs viņš vidēji ielaidis tikai 1,11 ripas un atvairījis 95,5% metienu.

Tikmēr nedēļas labākā aizsarga gods ticis Rafikovam no Jaroslavļas “Lokomotiv” vienības. Viņš palīdzēja vienībai izcīnīt trīs uzvaras četros mačos, kamēr pats pa šo laiku atzīmējās ar vieniem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +4.

Nevienā no pagājušās nedēļas spēlēm 22 gadus vecais Rafikovs maču nepabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu. Savukārt par nedēļas labāko uzbrucēju kļuvis Tkačovs no Kazaņas “Ak Bars”. Šis hokejists palīdzēja vienībai uzvarēt divās no četrām spēlēm, pašam atzīmējoties ar pieciem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Lasi vēl