KHL klubi varētu atgriezties IIHF Čempionu līgā

Komentāri
KHL klubi varētu atgriezties IIHF Čempionu līgā
Foto: LETA

  Straptautiskas hokeja federācijas (IIHF) prezidents Rene Fāzels grib panākt, lai turpmāk Čempionlīgā startētu arī Kontinentālās hokeja līgas klubi.

Fāzels atklāj, ka pašlaik notiek pārrunas: “KHL ir ļoti saspringts grafiks, taču mēs nepadodamies. Mans mērķis ir panākt to, lai mūsu līgā startētu arī KHL klubi. Tam protams ir nepieciešams laiks, priekšā ir smaga sezona, kas saistīta ar Olimpiskājam spēlēm.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pedējo reizi, KHL klubi šajā turnīrā startēja 2008/09.gadā sezonā. Ufas “Salavat Yulaev” izstājas pusfinālā, bet Magņitagorskas Metallurg aizpēlējās līdz finālām, kur divu spēļu summā piekāpās Cīrihes Lions.

Pašreiz līgā startē 26 Eiropas klubi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl