Komentāri
KHL jau šonedēļ pēkšņi varētu pāriet uz pagarinājumu “trīs pret trīs” formātā
Foto: TASS/SCANPIX

Jau no šīs ceturtdienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačos pagarinājums tiks izspēlēts “trīs pret trīs” formātā, aģentūrai “R-Sport” apgalvojis līgai pietuvināts avots.

Formāts “trīs pret trīs” pagarinājumos no pērnās sezonas tiek aizvadīts Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kas spēli padarījis ļoti ātru, tomēr arī haotisku. Tāpat šādā formātā pagarinājums tika izspēlēts arī Pasaules kausā hokejā. Maijā Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) kongresā tika lemts, ka šāds formāts no nākamās sezonas tiks izspēlēts arī pasaules čempionātos augstākajās divīzijās vīriešiem, sievietēm un junioriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Trešdien KHL klubu vadītāju sanāksmē tiks apstiprinātas izmaiņas pagarinājuma izspēlē regulārā čempionāta mačos. No 15.decembra pagarinājumi tiks izspēlēti “trīs pret trīs” formātā. Šis jauninājums tiks ieviests izlases interesēs,” teicis avots.

Patlaban vairākums KHL tiek izspēlēts, spēlējot četriem laukuma spēlētājiem un vārtsargam katrā komandā. Kad līdz regulārā čempionāta beigām palikusi aptuveni trešdaļa no paredzētajām 60 spēlēm, KHL un Rietumu konferences līdere ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA, kas 39 mačos tikusi pie 98 punktiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl