Komentāri
KHL brīdina “Spartak” komandu par PSRS himnas atskaņošanu
Foto: TASS/SCANPIX

Kontinentālā hokeja līga brīdinājusi Maskavas “Spartak” komandu par PSRS himnas atskaņošanas pirms ceturtdien aizvadītās spēles ar Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību, vēsta aģentūra “R-Sport”.

Šī spēle, kurā ar ar 2:1 uzvarēja “Spartak”, tika aizvadīta abām komandām spēlējot retroformās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Spartak” komanda ceturtdien atzīmēja kluba 70.gadskārtu, tāpēc mājinieki maču aizvadīja pagājušā gadsimta 40.gadu dizaina kreklos.

Pirms spēles notika arī šai jubilejai veltīts šovs. Tajā pat laikā mača organizatori izvēlējās atskaņot PSRS, nevis Krievijas himnu. Abiem mūzikas darbiem ir viena un ta pati melodija, taču atšķirīgi vārdi.

Nepareizas himnas atskaņošanu spēles protokolā fiksēja mača soģi, savukārt KHL disciplinārā komiteja, izskatot šo gadījumu, nolēma “Spartak” klubam izteikt stingru brīdinājumu, jo kluba rīcība bija pretrunā ar KHL reglamentu.

Tikmēr pats Krievijas galvaspilsētas klubs apgalvo, ka notikušais ir tehniska kļūme, kas radusies pārpratuma rezultātā un nav bijusi plānota.

KHL spēlē 29 komandas no astoņām valstīm – Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Somijas, Slovākijas, Horvātijas un Ķīnas.

Pirms katras spēles tiek atskaņota Krievijas himna, bet ja spēlē kāds citas valsts klubs, tad arī šīs attiecīgās valsts himna.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl