Karsums rezultatīvs “Dynamo” uzvarā par “Lada”

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kaldinot Maskavas “Dinamo” uzvaru 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) pār aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati “Lada”, ko stūrē Latvijas speciālists Artis Ābols ar asistentu Viktoru Ignatjevu.

Karsums šosezon pie vārtu guvumiem vēl nav ticis, bet atzīmējies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm un ir viens no rezultatīvākajiem Maskavas komandas hokejistiem.

Karsums ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās otrā perioda pēdējā minūtē un trešās trešdaļas otrajā minūtē, vispirms palīdzot komandas biedram Ņikitam Komarovam izvirzīt “Dinamo” vadībā, bet pēc tam Iļjam Ņikuļinam panākt 3:1.

Karsums laukumā pavadītajās 16 minūtēs un 24 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja visos četros iemetienos, izpildīja trīs spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Tikmēr Sotnieks 17 minūšu un 12 sekunžu laikā bloķēja piecus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu.